Kontakt

Posiadłość agroturystyczna w Szczytnicy

Szczytnica zobacz na mapie

1 200 000 PLN

Cena:
1 200 000,00 zł
Powierzchnia:
3 700,00 m2
Cena za m2:
324,32 zł
Powierzchnia użytkowa:
420,00 m2
Powierzchnia działki:
3 700,00 m2
Rok budowy:
1929
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
10
Stan budynku:
Dobry
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
32311/3877/ODS
Opis
Wyjątkowa oferta nieruchomości położonej w Szczytnicy.

Posiadłość złożona z działki o powierzchni 3700 m2, w całości ogrodzona, zabudowana trzema budynkami wolnostojącymi. Na posesji znajduje się duży budynek, w którym mieści się zakład cukierniczy, nadający się do prowadzenia kompleksowo agroturystyki po odpowiedniej adaptacji. Po za tym budynkiem są jeszcze:

- Główny budynek mieszkalny o powierzchni 270 m2 częściowo podpiwniczony, trzykondygnacyjny. W którym na parterze mieści się kuchnia z jadalnią, pokój, łazienka, mały salon z kominkiem i wejściem na piętro. Na pierwszym piętrze salon oraz przestronna kuchnia wraz z jadalnią, dwie sypialnie, łazienka, hall, weranda oraz balkon. Na drugim piętrze do dyspozycji dwie sypialnie. Ogrzewanie centralne tradycyjne oraz gazowe na gaz płynny ( butla o pojemności 5000 m3 zakopana w ziemi) i kominkowe - kominek z kanałami cieplnymi.

Do budynku mieszkalnego dołączony jest budynek gospodarczy, a w odległości 15 metrów, posadowiony jest także budynek w części podpiwniczony o powierzchni 150 m2, w którym znajduje się z pięć pokoi z łazienkami i aneksami kuchennymi, oraz osobna kotłownia z piecem gazowym dwufunkcyjnym. Ogrzewanie centralne niezależne od innych zabudowań.

Łącznie na terenie posiadłości do dyspozycji trzy budynki mieszkalne.

Ogrzewanie gazowe w dwóch mniejszych budynkach gazowe, natomiast w budynku głównym ogrzewanie gazowe, węglowe oraz kominkowe.

Cały teren jest ogrodzony, podjazd wyłożony kostką, teren wokół budynków w pełni zagospodarowany (oczko wodne, krzewy oraz trawnik).

Posiadłość złożona z dwóch działek, które oprócz zabudowanej części posiadają grunt rolny, położony poza ogrodzeniem. Obecnie na tym gruncie nasadzenia orzecha laskowego. Przy kupnie nieruchomości istnieje możliwość zakupu gruntu rolnego ( około 12 ha sadu z nasadzeniami orzecha laskowego w cenie 40.000 zł /ha). grunt rolny można nabyć również osobno.
Więcej szczegółów pod podanym niżej numerem telefonu.


Zapraszam do kontaktu:

Piotr Mularski, email: pmularski@polnoc.pl, tel. 883 356 471

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń