Kontakt

Atrakcyjny teren inwestycyjny k?Bochni

Bochnia

13 750 000 PLN

Cena:
13 750 000,00 zł
Powierzchnia działki:
137 500,00 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Szerokość działki (mb.):
396,00 m
Długość działki (mb.):
360,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
17589/3877/OGS
Opis
Atrakcyjna oferta inwestycyjna!!!
Sprzedamy teren inwestycyjny w odległości ok 4 km od Bochni. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego , teren przeznaczony jest pod funkcje przemysłowo- usługowe. Pojęcie usług jest bardzo szerokie – można na tym terenie zlokalizować centrum logistyczno-hurtowe, centrum handlowe lub usługi związane ze zdrowiem i rekreacją.Zostało wykonane dla tego terenu studium w formie projektów koncepcyjnych dla Parku Geotermalnego , składającego się z dwóch odrębnych, sąsiadujących z sobą, kompleksów: Acquaparku, mogącym przyjąć jednorazowo1000 osób z zespołem hotelowym , parkingami i polem golfowym oraz Centrum Hotelowo-Konferencyjnego dla 500 osób z pełną infrastrukturą , zespołem basenów geotermalnych, SPA, oraz sztucznym jeziorem o pow. 1 hektara. Do projektów wykonano także studium ekonomiczne oraz etapowanie inwestycji, rozłożone nakilka lat. Całkowita wartość przedsięwzięcia została obliczona na 268 milionów złotych przy poziomie cen z 2009 roku. Prognozowany, na podstawie studium, zwrot inwestycji – dla kompleksu hotelowo-konferencyjnego – 6 lat, dla zespołu aquaparku 9 lat.

Na tym obszarze zostały wykone sondażowe odwierty, potwierdzające występowanie gorących wód solankowych na głębokości ok.1400 m o dobrych parametrach wydajnościowo-temperaturowych /studium wykonane przez Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w 2003 roku/.
Dogodne skomunikowanie z Krakowem , bliski zjazd z austostrady A4.

Kontakt w sprawie oferty: Wiesława Capik, tel: 604 609 509
licencja : 5047

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń