Kontakt

Działka w Bochni w rejonie ulicy Krzeczowskiej

740 000 PLN

Cena:
740 000,00 zł
Powierzchnia działki:
8 947,00 m2
Cena za m2:
82,71 zł
Szerokość działki (mb.):
23,00 m
Długość działki (mb.):
389,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39677/3877/OGS
Opis
Sprzedamy działkę w Bochni w rejonie ulicy Krzeczowskiej . Teren płaski, w kształcie prostokąta, Dojazd drogą asfaltową . Media w drodze.
W tym rejonie brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W obowiązującym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania od drogi jest pas oznaczony symbolem MN ( tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) a pozostała część działki jest w obszarze oznaczonym symbolem MU ( tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej).

Zapraszam do prezentacji w terenie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę