Kontakt

Działka – Bolesławice

Bolesławice zobacz na mapie

155 000 PLN

Cena:
155 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 261,00 m2
Cena za m2:
122,92 zł
Szerokość działki (mb.):
26,30 m
Długość działki (mb.):
48,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39973/3877/OGS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1261 m2 położoną w miejscowości Bolesławice/Dobra koło Bolesławca.

Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, której druga strona graniczy z nowo powstałym osiedlem domów jednorodzinnych w m. Dobra.

Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja i gaz znajdują się w drodze przy działce.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MN - niska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

W swoje ofercie posiadamy w sąsiedztwie tej działki jeszcze cztery działki o takiej samej powierzchni.

Zapraszam do kontaktu!
Piotr Mularski tel. 883 356 471, e-mail: pmularski@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń