Kontakt

Działka z potencjałem w malowniczej okolicy

Cicibór Mały zobacz na mapie

170 000 PLN

Cena:
170 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 886,00 m2
Cena za m2:
90,14 zł
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40758/3877/OGS
Opis
Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1886 m2, położoną w miejscowości Cicibór Mały, w województwie lubelskim, gminie Biała Podlaska.

Oddalona 5 km od Białej Podlaskiej.

Wymiary działki 21 m x 97 m.

Działka lekko nachylona z bezpośrednim dostęp do drogi asfaltowej oraz do rzeki Klukówka. Sąsiedztwo stanowi rozproszona zabudowa mieszkaniowa oraz tereny niezabudowane.

Niewątpliwą zaletą przedmiotowej nieruchomości jest jej lokalizacja, działka położona w zacisznym, malowniczym miejscu, bezpośrednio graniczy z lasem.

W okolicy szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, blisko zalew w Witulinie, typowy dla wędkarzy i na spacer oraz Zespół dworsko parkowy w Roskoszy.


Zapraszam do oglądania

Klaudia Mikiciuk - Szpera

Doradca ds. nieruchomości
tel. 885 851 172
e-mail: kmikiciuk@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Biała Podlaska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń