Kontakt

PIĘKNA WIDOKOWA DZIAŁKA W GÓRACH DĘBOWINA 0,5841ha

Dębowina zobacz na mapie

190 000 PLN

Cena:
190 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 841,00 m2
Cena za m2:
32,53 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
41811/3877/OGS
Opis
Do zaoferowania posiadamy działkę o powierzchni 5841 m2 w miejscowości Dębowina

Wieś znajduje się we wschodnim grzbiecie Gór Bardzkich , luźno zabudowana na wzgórzach z których roztacza się przepiękny widok na Bardzką kalwarię oraz wzniesienia otaczające miejscowość

Działka nie znajduje się w miejscowym Planie Zagospodarowania , można jednak starać się w Gminie Bardo o warunki zabudowy ( działki sąsiednie zabudowują się w ten sposób )

Dojazd do działki drogą gruntową gminną , bezpośrednio z drogi asfaltowej

W bezpośredniej okolicy - Kłodzko - w miejscowości sklepy sieciowe, szpital , przychodnie , apteki

Zapraszam do umówienia prezentacji

Opiekun Nieruchomości
Marcin Oliwa tel 793 163 666

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń