Kontakt

Ciekawa działka tuż obok dużego osiedla

Pogórze, ul. adm. J. Unruga zobacz na mapie

587 000 PLN

Cena:
587 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 472,00 m2
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
40323/3877/OGS
Opis
TYLKO U NAS !!!

Oferta w formuje 0% prowizji od kupującego.Gdynia Pogórze ul. Unruga


Ciekawie położona działka o powierzchni 1472m2 granicząca z osiedlem Eurostylu - Nawigator.

Dla przedmiotowej działki nie zostały wydane warunki zabudowy. Nie jest ona objęta również MPZP.


Na działce znajduje się domek i garaże.


Dojazd od ul. Unruga.

Woda - na działce

Prąd - na działce

Sieć ciepłownicza - ok 20 m od granicy działki

Kanalizacja - ok 10 m od granicy działki
Nieruchomość wolna od obciążeń.


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji
i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy finansując z nami nieruchomość.

Zapraszam !!!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń