Kontakt

Gospodarstwo rolne w Golnicach

Golnice zobacz na mapie

1 500 000 PLN

Cena:
1 500 000,00 zł
Powierzchnia działki:
200 000,00 m2
Cena za m2:
7,50 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
34002/3877/OGS
Opis
Oferujemy gospodarstwo rolne zlokalizowane w miejscowości Golnice.

W skład gospodarstwa wchodzą:
- budynek mieszkalny o powierzchni 200 m2,
- stodoła o powierzchni 500 m2,
- 3 garaże,
- 20 ha gruntów rolnych III i IV klasy.

Przy budynkach wybetonowany plac. Dojazd do budynku drogą utwardzoną. Na gruncie rolnym znajduje się studnia głębinowa. Pola uprawne położone w jednym rozłogu.

W budynku mieszkalnym do dyspozycji 6 pokoi, kuchnia, jadalnia, weranda. Podłogi pokryte dębowym parkietem, wewnątrz budynku kominek. Ogrzewanie CO (nowy piec).

Zapraszamy do obejrzenia!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń