Kontakt

Grzegrzółki - działka z WZ i linią brzegową

Grzegrzółki zobacz na mapie

495 000 PLN

Cena:
495 000,00 zł
Powierzchnia działki:
37 700,00 m2
Cena za m2:
13,13 zł
Szerokość działki (mb.):
143,00 m
Długość działki (mb.):
267,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
44032/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 3ha 7700m2, zlokalizowana w miejscowości Grzegrzółki. Nieruchomość gruntowa z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych - w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. 
Malownicza nieruchomość z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej niewielkiego jeziora - część jeziora w granicy działki.  Teren częściowo porośnięty starym lasem położony jest w  odległości  około 700m od zwartej  zabudowy wsi.  
Dojazd do nieruchomości zapewnia utwardzona droga gminna. 
W bezpośrednim sąsiedztwie tylko jedno siedlisko - oddzielone od oferowanej parceli ścianą lasu.
Idealne miejsce dla osób  poszukujących większego terenu do zamieszkania w wiejskim zaciszu, bez bezpośredniego sąsiedztwa , ale z dobrym dostępem go drogi publicznej i bezproblemowym dojazdem do aglomeracji miejskiej,, którą oferuje miasto Pasym.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń