Kontakt

Działka, Moszczenica - bez szkód górniczych

Moszczenica zobacz na mapie

118 000 PLN

Cena:
118 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 464,00 m2
Cena za m2:
34,06 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
108,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
41577/3877/OGS
Opis
Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3464 m2 położoną w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wyzwolenia, obręb Moszczenica.
W skład tego metrażu wchodzą dwie działki: jedna rolno-budowlana natomiast druga przeznaczona na drogę dojazdową (do wykonania) - zieleń nieurządzona i tereny rolnicze.

Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach 25 × 108. Nieogrodzona. Luźna zabudowa jednorodzinna. Usytuowana w pierwszej linii zabudowy.
Teren zabudowy mieszkaniowej, oznaczony symbolem 1MNR - wielkość ok. 700 m2
Teren rolniczy, oznaczony symbolem 1R - wielkość ok. 1850m2.
Teren przeznaczony pod drogę dojazdową, oznaczony symbolem 1ZR - wielkość 911 m2. Kształt nieregularny.

Stan prawny działek jest uregulowany, założone księgi wieczyste.

Media — woda i kanalizacja blisko działki.

Działka jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem — do centrum 7 min.
Blisko wjazdu na Żelazny Szlak Rowerowy

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Dagmara Krawiec
660-465-896
dkrawiec@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.


Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród szerokiej oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń