Kontakt

Działka budowlana w Kraśniku Dolnym

Kraśnik Dolny

130 000 PLN

Cena:
130 000,00 zł
Powierzchnia działki:
0,31 m2
Cena za m2:
41,94 zł
Szerokość działki (mb.):
49,00 m
Długość działki (mb.):
65,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36492/3877/OGS
Opis
Oferujemy działkę budowlaną z rozpoczęta budową (stan podpiwniczony, zerowy"), położoną w Kraśniku Dolnym k/Bolesławca. Dom rozpoczęty zgodnie z projektem Luana II w wersji podpiwniczonej.

Działka o nieregularnym kształcie, uzbrojona (woda, prąd, kanalizacja). Dojazd do działki wytyczony został z drogi lokalnej.

Bardzo spokojna okolica, w sąsiedztwie zabudowania jednorodzinne i tereny zielone.

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń