Kontakt

Działka rolna do wydzierżawienia na dłuższy okres

Kromnów zobacz na mapie

5 480 PLN

Cena:
5 480,00 zł
Powierzchnia działki:
2,74 Ha
Cena za m2:
0,20 zł
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Id oferty:
378/3877/OGW
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu działkę rolną do wydzierżawienia we wsi Kromnów koło Jeleniej Góry.

Działka jest w większości pokryta trawą, na obrzeżach zalesiona, działka praktycznie płaska, w sąsiedztwie innych pól.

Na działce znajdują się stare zabudowy gospodarczo-mieszkalne.

Do działki jest dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej ale i z drogi polnej. 


Działka w tej chwili wystawiona do wydzierżawienia na dłuższy okres.

W załączeniu mapa pokazująca jej kształt, a na zdjęciach widać jej ukształtowanie.Zapraszamy do obejrzenia.

PÓLNOC Nieruchomości Jelenia Góra
plac wyszyńskiego 33/1; 58-500 Jelenia Góra

Agnieszka Stawarz
Dyrektor Oddziału
licencja numer 27099

tel:780 000 773
mail: astawarz@polnoc.pl


Nota Prawna: Opis oferty sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji przekazanych przez właściciela, może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.
 
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl
 
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
 
Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością  Północ Nieruchomości Sp z o.o.  lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
 
Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.  w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń