Kontakt

Działka – Łapy

Łapy zobacz na mapie

1 800 000 PLN

Cena:
1 800 000,00 zł
Powierzchnia działki:
6 000,00 m2
Cena za m2:
300,00 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Przemysłowa
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
17946/3877/OGS
Opis
DZIAŁKA DO SPRZEDAŻY W MIEJSCOWOŚCI ŁAPY O POWIERZCHNI 6000 M2
Działka przemysłowa o powierzchni 6000m2
Doskonale zlokalizowana w Centrum miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie budynków produkcyjnych oraz handlowo – usługowych
Dojazd do działki asfaltową droga gminną.
MEDIA: prąd, wodociąg, kanalizacja na działce.
Zapraszam do oglądania i negocjacji.
Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń