Kontakt

Wyjątkowa działka przy ul. Wąskiej w Łomży!!

225 000 PLN

Cena:
225 000,00 zł
Powierzchnia działki:
751,00 m2
Cena za m2:
299,60 zł
Szerokość działki (mb.):
28,60 m
Długość działki (mb.):
27,00 m
Id oferty:
47413/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Łomży ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 751 m², położoną przy ul. Wąskiej w Łomży.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
-Działka o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 28,6 m x 27 m), idealna pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego.

Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu, w otoczeniu zieleni. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój, prywatność oraz bliskość natury, przy jednoczesnym dobrym dostępie do infrastruktury miejskiej.

Media:
-prąd – skrzynka na działce
-wodociąg – w drodze

 Zainteresowany/a? Złóż swoją propozycję cenową!

Aneta Gąska
PÓŁNOC Łomża
ul. Krótka 2