Kontakt
Nr oferty: 47467/3877/OGS

Łąka 8000m2 w Małaszewiczach Dużych

Małaszewicze Duże zobacz na mapie

56 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena:
56 000,00 zł
Powierzchnia działki:
8 094,00 m2
Cena za m2:
6,92 zł
Szerokość działki (mb.):
31,00 m
Długość działki (mb.):
259,00 m
Id oferty:
47467/3877/OGS

Opis

Na sprzedaż działka rolna – Małaszewicze Duże (łąki i pastwiska trwałe)
Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni około 8000 m² o numerze 230
, położoną w miejscowości Małaszewicze Duże, gmina Terespol, powiat bialski, województwo lubelskie.
Działka oznaczona w ewidencji gruntów jako łąki i pastwiska trwałe, idealna pod użytkowanie rolnicze, rekreacyjne lub jako inwestycja długoterminowa.

Najważniejsze informacje:
  • Powierzchnia: ok. 8000 m²
  • Wymiary działki: 31m x 259m
  • Rodzaj gruntu: łąki i pastwiska trwałe
  • Lokalizacja: spokojna okolica, wśród pól i łąk
  • Dojazd: droga polna
  • Media: brak
  • Działka jest regularnie uprawiana

Lokalizacja i odległości:
Blisko trasy międzynarodowej E30 (dogodny dojazd)

  • W pobliżu terminala przeładunkowego w Małaszewiczach
  • Terespol – ok. 5 km
  • Biała Podlaska – ok. 15 km
  • Siedlce – ok. 110 km
  • Warszawa – ok. 160 km

Nieruchomość położona z dala od zabudowy, a jednocześnie w strategicznej lokalizacji – idealna zarówno pod rolnictwo, jak i jako inwestycja ze względu na rozwijającą się infrastrukturę logistyczną regionu.

Cena: 56 000 zł

Wiola Kozak
Północ Nieruchomości
tel. 604 494 489
e-mail: wkozak@polnoc.pl

Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi najlepsze oferty z ponad 10 banków.