Kontakt

Urokliwa działka w Nowogrodzie !!!

Nowogród zobacz na mapie

180 000 PLN

Cena:
180 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 859,00 m2
Cena za m2:
96,83 zł
Szerokość działki (mb.):
28,00 m
Długość działki (mb.):
65,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
43747/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę rolno - budowlaną , położoną w mieście Nowogród przy ul. Miastkowskiej.

Dużym atutem działki jest położenie w sąsiedztwie lasu, oraz terenów zielonych. Ciche i spokojne miejsce blisko natury w niezbyt zwartej zabudowie.

W niedalekiej odległości znajduje się Skansen Kurpiowski. Idealne miejsce na wypoczynek weekendowy jak również do zamieszkania całorocznego, szczególnie dla ludzi ceniących cisze i spokój.

Działka o pow. 1859 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 28 m x 65 m  z możliwością podziału na dwie mniejsze. Dojazd drogą asfaltową i ok 50m drogą polną.

MEDIA:
PRĄD  w drodze
WODA- budowa studni
KANALIZACJA - budowa szamba.


Jeśli szukasz działki w urokliwym miejscu, a zarazem blisko miasta - Zapraszam na prezentację nieruchomości !!!

Więcej szczegółowych informacji chętnie udzielę telefonicznie.


Zapraszam do kontaktu:
ANETA GĄSKA
PÓŁNOC Nieruchomości
Łomża ul. Krótka 2 ,

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń