Kontakt

działka rolno-budowlana w miejsc. Piersna, 92 ary

Pęcław zobacz na mapie

97 000 PLN

Cena:
97 000,00 zł
Powierzchnia działki:
9 200,00 m2
Cena za m2:
10,54 zł
Szerokość działki (mb.):
128,00 m
Długość działki (mb.):
92,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42582/3877/OGS
Opis
Oferuję do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 9200 m.kw, w miejscowości Piersna, gmina Pęcław.

* dz. nr 23 o pow. 4834 m.kw. zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym otwartym, którego budowa rozpoczęła się w latach 90, który obecnie jest w bardzo złym stanie. W ewidencji gruntów oznaczona jest symbolami Br-RIVa (grunty rolne zabudowane), RIIIb, RIVa – grunty rolne.
* dz. nr 22 o pow. 4366 m.kw. jest niezbudowana, w ewidencji gruntów i budynków sklasyfikowana jako grunty orne (RIIIb, RIVa).

Obecnie gmina Pęcław nie posiada uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, natomiast obowiązuje tam Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Terenu. Według Studium działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Na obie działki zostały wydane Warunki Zabudowy na budowę domu jednorodzinnego, do wglądu w biurze.

Działka płaska o nieregularnym kształcie, znajduje się pośród terenów zabudowanych domami jednorodzinnymi, gospodarstwami i łąkami. Działka porośnięta samosiejkami i trawami.

Nieruchomość usytuowana jest przy asfaltowej drodze z bezpośrednim wjazdem na działkę.

Miejscowość położona jest w odległości:
- 16 km od Głogowa
- 27 km od Polkowic

Dostępne media:
*prąd (skrzynka dostępna na działce),
* woda (gminna, przebiega przez działkę)
* kanalizacja (przydomowa oczyszczalnia ścieków lub bezodpływowe szambo)

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Margerita Błaszak
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel. 797 333 593
e-mail: mblaszak@polnoc.pl
Nr licencji: 21238

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń