Kontakt

Działka budowlana w Porosiukach

Porosiuki zobacz na mapie

85 000 PLN.

Cena:
85 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Cena za m2:
85,00 zł
Szerokość działki (mb.):
31,00 m
Długość działki (mb.):
32,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40832/3877/OGS
Opis
Jeśli szukasz ładnej działki i cenisz sobie spokój, ciszę i prywatność a dodatkowo chcesz mieć poczucie przestrzeni - jesteś w dobrym miejscu. Oferowana działka ma niezwykły potencjał.

Posiadam w swojej ofercie działkę o numerze 28/15 i powierzchni 1000 m² plus udziały w drodze dojazdowej położoną w miejscowości Porosiuki, gm. Biała Podlaska w otoczeniu osiedla domów jednorodzinnych.

Przeznaczenie działki pod budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący, piętrowy lub parterowy.

Wymiary działki 31 m x 32 m.

Na działce znajduje się prąd.

Wymagane jest własne ujęcie wody, czyli studnia głębinowa, która posiada dużo zalet, m.in.: oszczędność, obniżenie kosztów wynikające z własnego ujęcia wody, niezależność gdyż nie martwimy się przerwami w dostawach wody oraz wahaniami cenowymi za dostarczaną wodę.

Zainteresowała Cię ta oferta?

Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz.

Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się na prezentacji.

Klaudia Mikiciuk - Szpera

Doradca ds. nieruchomości
tel. 885 851 172
e-mail: kmikiciuk@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Biała Podlaska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń