Kontakt

Działka budowlana, Rybnik, Meksyk

Rybnik zobacz na mapie

327 500 PLN

Cena:
327 500,00 zł
Powierzchnia działki:
2 356,00 m2
Cena za m2:
139,01 zł
Szerokość działki (mb.):
18,55 m
Długość działki (mb.):
50,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42397/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym kształcie prostokąta. Lokalizacja Rybnik, Meksyk, ulice: Kowalczyka/Kopalniana przy zabudowie domów jednorodzinnych.
Oznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: MU — Tereny zabudowy mieszkaniowej z usługami.
Do centrum Rybnika — ok. 3 km.
Działka dostępna od zaraz.
Możliwość zakupienia działek sąsiednich — możliwa inwestycja w postaci zabudowy domów szeregowych.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz.
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Jako biuro, jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości, począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród szerokiej oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dagmara Krawiec
660-465-896
dkrawiec@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń