Kontakt

Działka rolno – budowlana w miejscowości Woroblin

Woroblin zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
4 400,00 m2
Cena za m2:
17,05 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
220,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39285/3877/OGS
Opis

Sprzedam działkę rolno - budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Woroblin , 12 km od Janowa Podlaskiego i 9 km od Pratulina. Cisza i spokój.

Miejscowość Woroblin mieści się tuż przy granicy z Białorusią, niedaleko Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Wieś położona jest na niewielkim wzgórzu na skraju nadbużańskich łąk. Są tam doskonałe warunki rekreacyjne dla osób lubiących dziką przyrodę i odpoczynek na łonie natury.

Niedaleko znajduje się słynna stadnina Koni Arabskich w Janowie Podlaskim. Blisko jest również do Sanktuarium w miejscowości Pratulin, znanego jako historyczne miejsce męczeństwa Unitów.
W odległości 500 m znajdują się starorzecza Bugu, a sam graniczny Bug płynie niespełna dwa kilometry dalej.

Działka przylega bezpośrednio do drogi utwardzonej. Powierzchnię 200 m2 stanowią grunty rolne zabudowane, co oznacza, że dopuszcza się realizację zabudowy jednorodzinnej lub letniskowej. Na działce znajduje się przyłącze wodociągowe. W głębi działki znajdują się stare drzewa owocowe oraz dęby.

Zapraszam do oglądania.

Wojciech Gałecki

Doradca ds. nieruchomości
tel. 665 750 197
e-mail: wgalecki@polnoc.pl
Północ Nieruchomości oddział Biała Podlaska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń