Kontakt

Wynajmiemy lokal z witryną w Centrum

400 PLN

Cena:
400,00 zł
Powierzchnia:
6,20 m2
Cena za m2:
64,52 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Id oferty:
18275/3877/OLW
Opis
Wynajmiemy lokal z witryną na parterze kamienicy w okolicy Rynku w Bochni. Lokal o powierzchni 6,2 m2 , z wejściem z korytarza , posiada dużą witrynę z widokiem na ulicę. 
W cenie ogrzewanie . Cena 400 zł + Vat/ miesiąc. Dodatkowo płatne : energia elektryczna - osobny licznik. 
Polecam . 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę