Kontakt

Parter z witrynami w centrum

Bolesławiec, rynek Rynek zobacz na mapie

4 000 PLN

Cena:
4 000,00 zł
Powierzchnia:
140,00 m2
Cena za m2:
28,57 zł
Stan budynku:
Dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17446/3877/OLW
Opis
Biuro Północ Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal z witrynami usytuowany na parterze położony w ścisłym centrum miasta. Na poziomie parteru lokal składa się dwóch sal sprzedażowych i WC o łącznej powierzchni 70 m2 oraz czterech przestronnych pomieszczeń również o powierzchni 70 m2 na poziomie -1. Lokal posiada dwa wejścia. Jedno bezpośrednio z ulicy, drugie od zaplecza, co umożliwia łatwą dostawę towaru. Ogrzewanie własne elektryczne. W sąsiedztwie lokale usługowe, sklepy, banki i urząd miasta. Bardzo duże natężenie ruchu pieszego.
Lokal doskonale nadaje się na sklep, bank, pub lub restaurację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń