Kontakt

Hotel w Częstochowie 1,5 miliona pielgrzymów!

Częstochowa, ul. Drogowców zobacz na mapie

17 800 000 PLN

Cena:
17 800 000,00 zł
Powierzchnia:
3 440,00 m2
Cena za m2:
5 174,42 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Hotel
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4516/3877/OLS
Opis
Przedstawiam Państwu naszą najnowszą ofertę sprzedaży nieruchomości. Przepiękny Hotel GRAND wyróżniony nagrodą w 2012 roku, gwarantuje swoim gościom miłą obsługę, domową i swobodną atmosferę oraz wygodę i bezpieczeństwo. Położony jest przy ulicy Drogowców łączącej się z trasą DK1 Warszawa - Katowice, z bardzo łatwym dojazdem. Odległość do centrum to 2 km, do klasztoru na Jasnej Górze - 3 km. W pobliżu znajdują się duże centra handlowe.
GRAND dysponuje 160 miejscami noclegowymi w 67 pokojach, jedno, dwu, trzyosobowych oraz dwóch apartamentów.
W hotelu znajduje się restauracja L’ Auberge zaspokajająca gusta wykwintnych smakoszy.
Ze względu na położenie geograficzne GRAND posiada doskonałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji. Posiada cztery klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do internetu, wyposażone w rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie, TV, DVD.
Budynek jest zaopatrzony we wszystkie media.
Do budynku przynależy parking. Powierzchnia działki 4100 m2.
Czekam na Państwa propozycje cenowe pod numerem telefonu 607 200 800.
Zapraszam na prezentację i zachęcam do kupna.
Do zobaczenia w Hotelu GRAND.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń