Kontakt

Duży podziemny lokal we Wrzeszczu

Wrzeszcz, ul. Jana Pestalozziego zobacz na mapie

1 200 PLN

Cena:
1 200,00 zł
Powierzchnia:
98,50 m2
Cena za m2:
12,18 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
18067/3877/OLW
Opis
Lokal znajduje się na rogu ulic Pestalozziego i Gołębiej. Lokal jest w stanie surowym (cegła) z oknami pod sufitem, dającym światło dzienne. Do lokalu prowadzą schody, do których wejście znajduje sie z tyłu budynku.

Warunki najmu:
- wynajem długoterminowy, (minimalnie 12 miesięcy)
- kaucja (jednomiesięczny czynsz)
- kwota najmu 1200 zł/ miesięcznie + opłaty

Lokal dostępny od zaraz.

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do składania ofert

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń