Kontakt

ATRAKCYJNIE ZLOKALIZOWANY LOKAL NA STARYM MIEŚCIE

Stare Miasto, ul. Grodzka zobacz na mapie

1 300 PLN

Cena:
1 300,00 zł
Powierzchnia:
45,00 m2
Cena za m2:
28,89 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Kamienica
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
17436/3877/OLW
Opis
Oferuję na wynajem atrakcyjnie zlokalizowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45 m2 za cenę 1.300 zł netto/m-c (+media), usytuowany na parterze nowoczesnej kamienicy.

Lokal położony jest przy ulicy Grodzkiej, gdzie znajduje się wiele sklepów różnych branż m.in. placówki bankowe, odzieżowe, gastronomiczne, spożywcze oraz Plac Ratuszowy z licznymi restauracjami, kawiarniami i pubami.

Oferowany do wynajmu lokal składa się z trzech pomieszczeń: sala sprzedażowo/handlowa, zaplecze socjalne oraz toaleta.

Lokal ogrzewany elektrycznie ( kurtyna cieplna) wraz z kaloryferami ogrzewa pomieszczenia, wszystkie niezbędne media doprowadzone są do budynku.

Atuty lokalu:

– lokal usytuowany na parterze nowoczesnej kamienicy mieszkalno - usługowej z 2001 r.,

– powierzchnia: 45 m2,

– lokal o podwyższonym standardzie i bardzo dobrym stanie technicznym (klimatyzacja, alarm, kafle na podłodze, ściany w gładzi, zamontowane oświetlenie),

– bardzo dobra lokalizacja,

– lokal posiada duże witryny oraz optymalnie rozmieszczone punkty oświetleniowe dzięki czemu jest idealnie doświetlony,

– dodatkowe opłaty oprócz czynszu najmu to ryczałt za wodę, wywóz śmieci oraz energia elektryczna (przepisanie licznika na najemcę),

Koszty najmu:

*Czynsz najmu - 1.300 zł netto/m-c + ryczałt za wodę i wywóz śmieci (200 zł netto/m-c) + zużycie energii elektrycznej według comiesięcznych wskazań liczników
*Kaucja zwrotna w wysokości - 1.500 zł
*Wynagrodzenie do biura nieruchomości - 799,50 zł brutto

Z uwagi na standard wykończenia oraz położenie kamienicy, lokal może generować dochód i zarabiać dla Państwa od pierwszego dnia. Wspomniana lokalizacja charakteryzuje się intensywnym natężeniem ruchu pieszego, w związku z czym można zakładać, iż przedsięwzięcie będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Bliskie sąsiedztwo banków, urzędu miasta, restauracji oraz innych obiektów skupiających duże ilości mieszkańców oraz turystów zwiększa szanse na zysk.

Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Agata Surdyk
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel. 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń