Kontakt

Lokal – Łapy

Łapy zobacz na mapie

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Cena za m2:
40,00 zł
Stan budynku:
Bardzo dobry
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
2355/3877/OLW
Opis
Polecamy państwu lokal handlowo-usługowy do wynajęcia w samym centrum miasta Łapy o pow. 50 mkw.Bardzo atrakcyjna lokalizacja ,możliwość prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej.Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym.W okolicy znajdują się inne budynki wielorodzinne oraz usługowo-handlowe.Na podłodze w lokalu położony został gres,ściany wymagają jedynie pomalowania.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą.
tel.797 990 180; 85 715 26 26
więcej ofert na stronie www.polnoc.pl/lapy
UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianą lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń