Kontakt

Lokal – Tomaszów Mazowiecki

450 000 PLN

Cena:
450 000,00 zł
Powierzchnia:
200,00 m2
Cena za m2:
2 250,00 zł
Rynek:
Wtórny
Id oferty:
4764/3877/OLS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży prosperującego bardzo dobrze lokalu gastronomicznego ( cena zawiera odstępne za wyposażenie lokalu oraz za zdobytą renomę na rynku gastronomicznym - lokal jest własnością Spółdzielni PSS - Łączność - w umowie najmu zagwarantowane jest prawo pierwokupu dla właścicieli restauracji ).
Przedmiotem sprzedaży jest znana z programu Kuchenne Rewolucje Magdy Gesler - Knajpka Czuszka - zlokalizowana w Tomaszowie Mazowieckim  przy ulicy Akacjowej - powierzchnia około 200m2 ( 140m2 lokal plus 60 m2 kryty ogródek ) .
Na dużym osiedlu mieszkalnym, blisko Tomaszowskich Błoni, blisko stadionu RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Do restauracji z ogromną przyjemnością przychodzą nie tylko mieszkańcy Tomaszowa, ale również przyjeżdżają z Warszawy, Łodzi, Piotrkowa, Radomia.
Specjalnością  jest kuchnia bałkańska- strzał w dziesiątkę - przepyszna. 
Przed restauracją znajdują się miejsca parkingowe i parking dla niepełnosprawnych.
Podana cena jest wartością netto, należy do niej doliczyć podatek vat.
Z ogromną przyjemnością czekamy na propozycje inwestorów, którzy chcieliby przejąć ten dobrze prosperujący biznes.
Kontakt z nami pod numerami telefonów 793-333-332 lub 533-213-433.
Wpadnijcie choć na jeden dzień do Tomaszowa.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę