Kontakt

3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie z balkonem 54m²

655 000 PLN

Cena:
655 000,00 zł
Powierzchnia:
53,98 m2
Cena za m2:
12 134,12 zł
Rok budowy:
2025
Liczba pięter:
3
Piętro:
3
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
3
Winda:
tak
Id oferty:
125653/3877/OMS
Opis
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,98 m², zlokalizowane na 3 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strzeleckiego.
Nieruchomość idealna dla rodzin, par, jak również osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.
Osiedle i otoczenie
Teren osiedla jest ogrodzony oraz monitorowany, co zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort codziennego życia.
W pobliżu znajdują się:
  • sklepy spożywcze
  • szkoły i przedszkola
  • punkty usługowe
  • place zabaw
  • przystanki komunikacji miejskiej
Balkon
Do mieszkania przynależy przestronny balkon o powierzchni ok. 7 m², idealny do wypoczynku po pracy czy porannej kawy.
Rozkład pomieszczeń:
  • przestronny salon – 21 m²
  • pokój 1 – 10 m²
  • pokój 2 – 11,4 m²
  • przedpokój – 7,2 m²
  • łazienka – 4,2 m²
  • balkon – 7 m²
Informacje dodatkowe:
  • 3 piętro
  • mieszkanie 3-pokojowe
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • teren zamknięty i monitorowany
  • duży balkon
  • idealne dla rodziny lub pod inwestycję
Cena: 655 000 zł