Kontakt

Stylowe mieszkanie w kamienicy

Cieszyn zobacz na mapie

649 000 PLN

Cena:
649 000,00 zł
Powierzchnia:
136,50 m2
Cena za m2:
4 754,58 zł
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
108288/3877/OMS
Opis
Mam przyjemność prezentować Państwu piękne mieszkanie w centrum Cieszyna, w zabytkowej kamienicy z niepowtarzalnym klimatem.
Przestronne, dobrze doświetlone pomieszczenia, dzięki dwustronnej wystawie okien, a jego wysokie sufity tworzą niesamowitą przestrzeń.

CO SPRZEDAJEMY?
Mieszkanie o powierzchni 136,5 m2, położone na 2 piętrze, w zabytkowej kamienicy.
Standard mieszkania zapewnia komfort i wygodę. Piękne urokliwe piece kaflowe ze swoją historią. Mieszkanie wyposażone i umeblowane ( część mebli ruchomych za dodatkową dopłatą ) Kuchnia i łazienka zapewniają komfort użytkowania, pozostała część mieszkania to 4 duże przestronne pokoje, przedpokój, 2 spiżarki, możliwość korzystania ze strychu ( dostęp tylko dla 2-óch właścicieli ) oraz balkon, z widokiem na ogród ( 10 ar ) do dyspozycji właścicieli. Ogrzewanie gazowe, ciepła woda z piecyka gazowego. Okna PCV. Na podłogach parkiet, oraz płytki podłogowe, do mieszkania przynależy piwnica.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Ogrzewanie - gazowe.
Ciepła woda - piecyk gazowy.
Opłaty czynszowe to 400 zł.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Lokalizacja zapewnia wszelkie atrakcje z zapewnieniem rozrywki, kultury, ale i infrastruktury, dzięki mieszkaniu w samym centrum. Komunikacja autobusowa i kolejowa.

Zapraszam na prezentację.
Barbara Olejnik- 509 481 021
bolejnik@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń