Kontakt

3 pokoje obok Browaru Gdańskiego

Wrzeszcz, ul. Grażyny zobacz na mapie

529 000 PLN

Cena:
529 000,00 zł
Powierzchnia:
61,70 m2
Cena za m2:
8 573,74 zł
Rok budowy:
1910
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
112478/3877/OMS
Opis
TYLKO U NAS !!!

Oferta w formule BEZ PROWIZJI od Kupującego !!!

Znakomicie położone 3 pokojowe mieszkanie w sercu gdańskiego Wrzeszcza. Tuż obok Browaru Gdańskiego oraz Placu Wybickiego gdzie przed fontanną zasiada Oskar z Blaszanego Bębenka Guntera Grassa.

Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej przedwojennej kamienicy.

Klatka w dobrym stanie. Docieplenie budynku od strony podwórza.

Na powierzchnię 61,7 m2 składa się:

Pokój 18 m2
Pokój 16,5 m2
Pokój 12 m2
Kuchnia 6,5 m2
Łazienka 2,5 m2
WC 0,8 m2
Korytarz 5,5 m2

Okna - PCV
Podłogi - Panele
Drzwi wewnętrzne - lite drewno

Ciepła woda - podgrzewana gazowo
Ogrzewanie - grzejniki elektryczne ( koszty ogrzewania zbliżone do gazowego )

Do mieszkania przynależy piwnica ok 4 m2

Stan prawny - pełna własność - Księga wieczysta bez obciążeń

Czynsz ok 340 zł

WOLNE OD ZARAZ !!!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji
i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy finansując z nami nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń