Kontakt

Nowe, 2 pokojowe

Legnica zobacz na mapie

322 654 PLN

Cena:
322 654,00 zł
Powierzchnia:
55,63 m2
Cena za m2:
5 800,00 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
5
Piętro:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
100626/3877/OMS
Opis
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, gdyż obecnie pozostały już ostatnie wolne mieszkania!

** kupujący nie płaci prowizji za pośrednictwo biura**

Serdecznie zachęcam do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami, a nawet umówienia się na prezentację inwestycji!Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkań deweloperskich, których rozkład oraz lokalizacja są nie tylko atrakcyjne, ale również zapewniające komfort.

Inwestycja obejmuje budowę nowej kamienicy niemalże w sercu miasta, w której znajduje się łącznie 33 lokali mieszkalnych.
Obecnie dostępne do sprzedaży ostatnie już mieszkania charakteryzują się różnorodnym metrażem i rozkładem pomieszczeń, dzięki czemu istnieje możliwość wyboru takiej nieruchomości, która najlepiej zaspokoi indywidualne potrzeby przyszłych lokatorów.

Każde z mieszkań posiada także wygodny i przestronny balkon, co dodatkowo podnosi komfort funkcjonowania.

* możliwość zakupu mieszkania w opcji "pod klucz" dla prezentowanej nieruchomości to zaledwie 329.885,90zł !!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą ostatnich mieszkań dostępnych w tej inwestycji!

* Istnieje również możliwość umówienia się na prezentację i zapoznania się z nieruchomością na żywo * Kupujący nie płaci prowizji **

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń