Kontakt

Mieszkanie – Legnica

Legnica

299 289 PLN

Cena:
299 289,00 zł
Powierzchnia:
44,67 m2
Cena za m2:
6 700,00 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
102983/3877/OMS
Opis
Z przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję deweloperską powstającą w jednej z najlepszych dzielnic Legnicy. 4 piętrowy apartamentowiec z windą. Zakończenie budowy - planowane na pierwszą połowę 2022r. oddanie do użytku - sierpień 2022r.

*atuty inwestycji:
- położenie - osiedle Bielany, bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. W bliskiej odległości sklepy, szkoły, przychodnie lekarskie, park miejski. Ponadto, budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych. Planowany rodzaj ogrzewania - niezależna instalacja c.o. dla całego budynku. Obiekty ogólnodostępne - wózkownia/rowerownia oraz parking zlokalizowany w bliskiej odległości od inwestycji
- 0% prowizji od kupującego

Szczegóły oferty poniżej:

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania deweloperskiego. Nieruchomość zlokalizowana zostanie na 1 piętrze czteropiętrowego apartamentowca.

Mieszkanie o powierzchni 44,67m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym
- sypialni
- łazienki wraz z toaletą
- przedpokoju
oraz dużego balkonu z dwoma wejściami.

* istnieje możliwość wykończenia wnętrza "pod klucz" - szczegóły pakietu, zakres prac oraz terminy - do uzgodnienia

0% prowizji od kupującego, serdecznie zachęcam do kontaktu oraz umówienia się na spotkanie

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń