Kontakt

Mieszkanie – Legnica

265 000 PLN

Cena:
265 000,00 zł
Powierzchnia:
54,00 m2
Cena za m2:
4 907,41 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
10
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
102868/3877/OMS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na Osiedlu Kopernika w Legnicy.

Mieszkanie jest w stanie idealnym, gotowe do wprowadzenia zatem nie wymaga nakładów finansowych. W skład nieruchomości wchodzą:
- dwie sypialnie
- kuchnia połączona z pokojem dziennym
- łazienka wraz z toaletą
- przedpokój
łącznie metraż pow. użytkowej to 53,9m2, do mieszkania przynależy również piwnica.

Czynsz w kwocie 385zł obejmuje zaliczkę na ogrzewanie, f. remontowy oraz opłaty eksploatacyjne. Mieszkanie zlokalizowane jest w 10-piętrowym wieżowcu. Wnętrza są przestronne i słoneczne dzięki dwustronnej wystawie okien (kierunek wschód - zachód). W cenę nieruchomości wliczone są meble kuchenne, meble łazienkowe oraz dwie szafy wnękowe.
Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz punkty takie jak apteka czy bank. Parking ogólnodostępny zlokalizowany jest przed blokiem w odległości ok. 30m.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę