Kontakt

Słoneczne 2 pokojowe z balkonem, 1 piętro

Bielany

239 000 PLN

Cena:
239 000,00 zł
Powierzchnia:
49,30 m2
Cena za m2:
4 847,87 zł
Rok budowy:
1970
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
101530/3877/OMS
Opis
*rezerwacja*
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Legnicy.

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze niskiej, trzypiętrowej kamienicy na Bielanach jest wręcz idealne do zamieszkania dzięki swojemu położeniu, rozkładowi pomieszczeń oraz dodatkowym atutom, z którymi warto się zapoznać.
W skład nieruchomości wchodzą:
- widna kuchnia
- pokój dzienny z wyjściem na balkon
- sypialnia
- łazienka wraz z toaletą
- przedpokój

*dodatkowo*
niezwykłym atutem tego mieszkania jest także duża piwnica (7,7m2) oraz miejsce parkingowe.
Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych - przeprowadzone do tej pory prace remontowe pozwalają na zamieszkanie "od zaraz". Rozkład pomieszczeń oraz wystawa okien wschód - zachód sprawiają, że jest to bardzo przytulna i jasna przestrzeń. Co ważne, otoczenie oraz sąsiedztwo sprawiają, że jest to przyjemne miejsce do zamieszkania.

Niskie koszty utrzymania mieszkania (czynsz 190zł) oraz odpowiedni rodzaj ogrzewania gazowego sprawiają, że łączne miesięczne wydatki nie są wysokie.
Budynek w stanie technicznym bardzo dobrym - po termomodernizacji i wymianie dachu, w tym roku zaplanowany i zatwierdzony jest remont klatki schodowej.
Możliwość rozsądnej negocjacji ceny.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń