Kontakt

2 pokoje na Piekarach z dużym potencjałem

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
56,00 m2
Cena za m2:
5 339,29 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
125746/3877/OMS
Opis
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m², położone na popularnym osiedlu Piekary w Legnicy, przy ul. Pomorskiej. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 4,5 m².

Nieruchomość składa się z:
• dwóch ustawnych i jasnych pokoi,
• osobnej kuchni,
• łazienki,
• oddzielnego WC,
• przedpokoju.

Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję. Lokal wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość urządzenia mieszkania według własnego gustu i potrzeb, bez przepłacania za gotowe wykończenie.
Osiedle Piekary to jedna z najlepiej rozwiniętych i najbardziej lubianych części Legnicy — w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, tereny zielone oraz liczne punkty usługowe. Dużym atutem jest także bardzo dobra komunikacja z centrum miasta i pozostałymi częściami Legnicy.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest spokojna okolica oraz pełna infrastruktura potrzebna do komfortowego życia na co dzień.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji 🙂
Anna Safronova
Biuro Nieruchomości Północ, Legnica