Kontakt

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Staffa!

Łomża, ul. Leopolda Staffa zobacz na mapie

280 000 PLN

Cena:
280 000,00 zł
Powierzchnia:
35,86 m2
Cena za m2:
7 808,14 zł
Rok budowy:
1981
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
118987/3877/OMS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Łomży zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 35,86 m², położonego na drugim piętrze bloku przy ul. Staffa w Łomży. To idealne miejsce dla singla, pary lub inwestora, który szuka nieruchomości z dużym potencjałem.

Powierzchnia: 35,86 m²
Lokalizacja: 2 piętro w bloku
Pokoje: 2

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Wnętrze jest do odświeżenia, co pozwala na aranżację według własnych upodobań i potrzeb.

Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła, centrum handlowe, sklepy spożywcze, apteka. Dla miłośników spacerów i rekreacji, Park Jana Pawła II, znajdujący się nieopodal, będzie idealnym miejscem na codzienne wypady na świeże powietrze.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się właścicielem tego urokliwego mieszkania w sercu Łomży. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oględziny i dowiedzieć się więcej!

ANETA GĄSKA
PÓŁNOC Nieruchomości Łomża
ul. Krótka 2 ,18-400 ŁOMŻA

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń