Kontakt

Mieszkanie 34m2 Wożuczyn-Cukrownia

Wożuczyn-Cukrownia

49 000 PLN

Cena:
49 000,00 zł
Powierzchnia:
34,29 m2
Cena za m2:
1 428,99 zł
Liczba pięter:
1
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
1
Id oferty:
96713/3877/OMS
Opis
Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Wożuczyn-Cukrownia.

Mieszkanie o powierzchni 34,29m2 mieści się na 1 piętrze kamienicy i składa się z 1 pokoju, dużej kuchni i łazienki, do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni 3m2.

Mieszkanie w stanie dobrym, jasne, okna wymienione na plastikowe, na podłogach położone są panele, okolica cicha i spokojna.

Media: prąd, woda, kanalizacja, telefon, internet, własne CO

Mieszkanie własnościowe z założoną księgą wieczystą.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego biura w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na parking od strony ulicy Kilińskiego).

Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691948900
e-mail: asiedlecka@polnoc.pl
www.polnoc.pl/zamosc

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń