Kontakt

Wysoki parter, 2 pokoje, do zamieszkania, Rybnik

Niedobczyce, ul. Wincentego Kadłubka zobacz na mapie

235 500 PLN

Cena:
235 500,00 zł
Powierzchnia:
51,60 m2
Cena za m2:
4 563,95 zł
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
111993/3877/OMS
Opis
Posiadam w swojej ofercie ciche i słoneczne, położone w bardzo dogodnej lokalizacji mieszkanie.
Przestronne, dobrze doświetlone pomieszczenia z północno-wschodnią wystawą okien, częściowo wyposażone, do zamieszkania.

CO SPRZEDAJĘ?
Nieruchomość o powierzchni 51,60, położona na wysokim parterze niskiego bloku. Klatka zamykana - domofon, dostępna dla mieszkańców zamykana na czip rowerownia/wózkownia, jak również suszarnia.
Standard mieszkania zapewnia wygodę, możliwość wprowadzenia bez nakładów finansowych.
Kuchnia - pozostają meble kuchenne oraz sprzęty - bez ekspresu do kawy, nowy elektryczny podgrzewacz wody, siła. W przedpokoju znajdziemy pojemną szafą w zabudowie. W łazience obecnie zamontowana jest kabina z wysokim brodzikiem, jednak z uwagi na to, iż kafelki podłogowe znajdują się pod całą kabiną, istnieje możliwość zamontowania na przykład ścianki prysznicowej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 4,80. KW uregulowana prawnie.
Mieszkanie nie posiada balkonu, jednak mieszkańcy mają przed blokiem do dyspozycji altankę (podłączona woda i prąd), grilla, dla dzieci piaskownica oraz drewniany domek.
Utworzona wspólnota mieszkaniowa. Klatka oraz teren przyległy sprzątany (w cenie miesięcznej opłaty).

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Bardzo dobra lokalizacja - blisko do centrum Rybnika oraz do Żor i Radlina. W bliskim otoczeniu cała potrzebna miejska infrastruktura m.in. sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, stacja PKP.

ILE WYNOSI CZYNSZ?
Miesięczne koszty administracyjne to ok. 700 zł (zawiera opłatę za śmieci - 4 osoby, nie zawiera opłaty za wodę).

DOSTĘPNOŚĆ MIESZKANIA?
Termin do indywidualnego ustalenia.

Cena podlega negocjacji.

Oferta z klauzulą wyłączności.
Zapraszam na prezentację.
Dagmara Krawiec - 660 465 896
dkrawiec@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń