Kontakt

REZERWACJA !!!

Tczew, ul. Jarosława Dąbrowskiego zobacz na mapie

189 000 PLN

Cena:
189 000,00 zł
Powierzchnia:
36,90 m2
Cena za m2:
5 121,95 zł
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Id oferty:
112330/3877/OMS
Opis
REZERWACJA !!!


TYLKO U NAS !!!

Oferta w formule BEZ PROWIZJI od Kupującego !!!

Znakomicie położone 2 pokojowe mieszkanie w sercu Tczewskiej Starówki . Tuż przy deptaku prowadzącym na Rynek.
Brak ruchu kołowego pod oknami daje gwarancję ciszy i spokoju.

Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej przedwojennej kamienicy. Ciekawa fasada z Lwami strzegącymi przestrzeń pod dachem.

Mieszkanie po wymianie instalacji wodnej i elektrycznej. Możliwość wprowadzenia gazu do lokalu ( z klatki tuż przy mieszkaniau )

Klatka w dobrym stanie.

Na powierzchnię 36,9 m2 składa się:

Pokój z aneksem kuchennym - 22,4 m2
Pokój 11 m2
Łazienka 3,5 m2


Okna - PCV
Podłogi - Panele

Ciepła woda - bojler
Ogrzewanie - promienniki ciepła na podczerwień - ekonomiczne marki Cronos Heaters

Do mieszkania przynależy piwnica

Stan prawny - pełna własność - Księga wieczysta bez obciążeń

Czynsz ok 240 zł

WOLNE OD ZARAZ !!!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji
i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy finansując z nami nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń