Kontakt

Mieszkanie – Trzebień, ul. Parkowa

268 000 PLN

Cena:
268 000,00 zł
Powierzchnia:
82,16 m2
Cena za m2:
3 261,93 zł
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
110757/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości O/Bolesławiec oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe dwupoziomowe w Trzebieniu koło Bolesławca.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
- Lokal mieszkalny o powierzchni 82,16 m2 położony na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy.
- Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z jadalnią, łazienki i przedpokoju położonych na pierwszej kondygnacji oraz sypialni i garderoby położonych na drugiej kondygnacji.
- Pokoje jasne przestronne, na podłogach w pokojach panele, w pozostałych pomieszczeniach płytki, okna PCV, instalacja C.O. oraz elektryczna i wodna miedziane.

OGRZEWANIE I MEDIA:
- Ogrzewanie własne centralne na paliwo stałe (drzewo, węgiel).
- Media: prąd, woda z sieci miejskiej, kanalizacja miejska, Internet.

INNE INFORMACJE:
- Do mieszkania przynależne są na podstawie umowy dzierżawy - komórka lokatorska o powierzchni 2,40 m2 oraz pomieszczenie na strychu o powierzchni 5,04 m2. Opłata za dzierżawę wynosi 1 zł/m2 miesięcznie i wliczone jest w comiesięczny czynsz.
- Mieszkanie sprzedawane jest wraz przynależnym ogrodem o powierzchni 96 m2 oraz wolnostojącym blaszanym garażem wraz z wiatą na opał o łącznej powierzchni 35 m2.
- Przed budynkiem dodatkowe miejsce parkingowe.

OKOLICA:
- Okolica cicha i spokojna z dużą ilością terenów zielonych oraz zbiorników wodnych.
- W pobliżu przystanek autobusowy, market spożywczy, piekarnia, szkoła, przedszkole, bank i apteka.
- W odległości około 2 km zjazd na autostradę A18 łączącej Berlin-Wrocław. Do Bolesławca 15 km.
- Na miejscu dwa duże zakłady pracy.

Więcej informacji udziela prowadzący sprzedaż:
Piotr Mularski tel. 883356471
e-mail: pmularski@polnoc.pl

PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI O/BOLESŁAWIEC
Jesteśmy z Wami na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości. Prezentujemy dostępne oferty przygotowujemy niezbędne dokumenty do umowy przedwstępnej oraz umowy przeniesienia własności, a także uczestniczymy w przekazaniu nieruchomości nowym właścicielom.

Bezpłatnie pośredniczymy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Nasz doradca kredytowy sprawdza zdolność kredytową, przedstawia najkorzystniejszą propozycję spośród ofert banków i sprawnie przeprowadza Kupujących przez cały proces realizacji kredytu.

Zapraszamy do naszego biura:
ul. Zgorzelecka 12 w Bolesławcu, tel. 75 646 70 71, boleslawiec@polnoc.pl

Doradcy ds. kredytów hipotecznych:
Sylwia Szczepaniak, tel. 512 490 669
Erwina Król, tel. 882 010 787

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę