Kontakt

4 pok. apartament, DRAPACZ CHMUR, piękny widok

Wola zobacz na mapie

1 094 067 PLN

Cena:
1 094 067,00 zł
Powierzchnia:
93,51 m2
Cena za m2:
11 700,00 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
24
Piętro:
22
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Mieszkalno-biurowy
Liczba pokoi:
4
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Otwarta
Winda:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
97777/3877/OMS
Opis
Apartamentowiec położony na granicy Centrum i Woli w świetnie skomunikowanym miejscu zapewnia wszystko, czego nabywca lokalu o wysokim standardzie oczekuje. Od recepcji z concierge, przez 24h monitoring i ochronę, po idealną jakość wykończenia budynku i części wspólnych i panoramiczny widok z okien.

Bezpośrednia bliskość Śródmieścia, obok przystanki autobusowe, tramwajowe, niedaleko stacja II linii Metra.

Apartament to wygodna przestrzeń dla rodziny ceniącej spędzanie czasu w obszernym salonie z jadalnią, ale też lubiącej zatopić się w prywatności w odosobnionych dużych pokojach mogących służyć jako gabinet, sypialnia czy garderoba.

Niesamowity widok z okna zapewnia położenie mieszkania na 22 piętrze.

Cisza, spokój, chmury, słońce, bliskość Centrum.

Termin oddania: IV kwartał 2021

W inwestycji posiadam również inne mieszkania, zarówno o mniejszych metrażach, jak i penthouse.

- nie pobieramy PROWIZJI
- zakup bez podatku PCC

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa