Kontakt

Przestronne bezczynszowe mieszkanie w centrum

Wołomin, ul. Lipińska zobacz na mapie

515 000 PLN

Cena:
515 000,00 zł
Powierzchnia:
56,00 m2
Rok budowy:
2006
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
104510/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości Piastów prezentuje piękne, jasne mieszkanie w centrum Wołomina. Nieruchomość położona na 2 piętrze budynku od strony zamkniętego osiedla.

W skład mieszkania wchodzą:
• Kuchnia wraz z kompletnym wyposażeniem
• Przestronny salon z połączeniem z otwartym pokojem
• 1 sypialnia zamknięta
• Wykończona łazienka
• Przedpokój z szafą w zabudowie
• Balkon o powierzchni blisko 12m2

Pomieszczenia wykończono w wysokim standardzie, przy użyciu materiałów najlepszej jakości.
Mieszkanie posiada bardzo duże możliwości adaptacyjne dla nowego właściciela, z możliwością zmiany rozkładu pomieszczeń.
Dodatkowo w pokoju połączonym z salonem jest możliwość zagospodarowania na kuchnię- wszystkie przyłącza wodne, kanalizacyjne i wentylacyjne znajdują się w pomieszczeniu.

Okna mieszkania skierowane są w kierunku wschodnim. Mimo iż mieszkanie znajduje się przy jednej z głównych ulic w Wołominie, jest ono ciche i spokojne.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe, widoczne z mieszkania oraz komórka lokatorska o powierzchni 4m2 w cenie.

Mieszkanie znajduje się około 6min spacerem os stacji PKP Wołomin, a w obrębie 5-10 min spaceru dostępne są główne urzędy i instytucje zlokalizowane w Wołominie.

Widoczne na zdjęciach wyposażenie salonu (kanapa, dwa fotele i stolik kawowy) nie wchodzi w ofertę mieszkania.

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielę pod numerem: 501 805 160

Zapraszam na prezentacje.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń