Kontakt

Piękne Apartamenty Deweloperskie/Wrocław

1 420 000 PLN

Cena:
1 420 000,00 zł
Powierzchnia:
120,00 m2
Cena za m2:
11 833,33 zł
Rok budowy:
2025
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Otwarta
Winda:
tak
Id oferty:
125813/3877/OMS
Opis
Prezentujemy w naszej ofercie luksusowy apartament we Wrocławiu w willowej dzielnicy na Sołtysowicach.
Jest to 6 kameralnych, przeszklonych budynków z dwoma kondygnacjami  naziemnymi oraz kondygnacją podziemną pod każdym z budynków, gdzie znajdują się garaże jedno lub dwustanowiskowe do których należą komórki lokatorskie, które są w cenie nieruchomości.

Mieszkanie jest dwupoziomowe dzięki przestronnej antresoli, której powierzchnia daje możliwość na ciekawe aranżacje dla projektantów wnętrz.

W standardzie wykończenia jest ogrzewanie podłogowe, rolety okienne sterowane elektrycznie, antywłamaniowe drzwi, system dostępu, windy cichobieżne. Posesja jest ogrodzona, z pięknymi nasadzeniem roślinnym. Osiedle zaprojektowane z myślą o osobach z niepełnosprawnością co zapewnia dostęp do każdej strefy.
Przygotowana jest instalacja pod montaż ładowarek do samochodów elektrycznych.
Każdy z dostępnych apartamentów,  posiada balkony i taras, do których jest dostęp z każdego pokoju danego lokalu.
Nieruchomość posiada piękne, duże okna, które zapewniają dobre doświetlenie oraz poczucie przestrzeni i komfortu.

Lokalizacja bardzo korzystna, dla osób poszukujących miejsca do życia w ciszy, wśród zieleni, a jednocześnie ceniących sobie szybki dostęp do miasta i obiektów codziennego użytku typu szkoła, przedszkole, punkty handlowo-usługowe itp.

Dostępne są:
- ostatnie apartamenty z antresolą o powierzchni 120m2 w cenie od 1 320 000 do 1420 000 PLN
- apartamenty o powierzchni 83m2 w cenie od 1 130 000- 1 200 000 PLN, dostępne również na parterze wraz ogródkiem i tarasem 30m2.

Po szczegółowe informacje oraz prezentację zapraszam do kontaktu. 




Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę