Kontakt

Mieszkanie na 2 oiętrze w centrum Zamościa

Zamość zobacz na mapie

301 000 PLN

Cena:
301 000,00 zł
Powierzchnia:
61,00 m2
Cena za m2:
4 934,43 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
3
Piwnica:
tak
Id oferty:
99250/3877/OMS
Opis
Prezentujemy ofertę sprzedaży doskonale zlokalizowanego 2 pokojowego mieszkania w Zamościu.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku i składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni ,łazienki oraz toalety. Do mieszkania przynależy także balkon oraz piwnica.

Mieszkanie zadbane, w dobrym stanie, nie ma konieczności przeprowadzania remontu.

Mieszkanie położone w doskonałym punkcie, w bezpośrednim sąsiedztwie wszystkich niezbędny punktów usługowych i handlowych.

Czynsz przy 2 zamieszkałych osobach wynosi 310zł latem i 430 zł w okresie zimowym. W czynsz wliczone są opłaty za wodę, ścieki, ogrzewanie, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych oraz sprzątanie klatki schodowej.
Dodatkowe opłaty to prąd oraz gaz.

Polecam i zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.

Zapraszam do naszego oddziału, który mieści się w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 4c (wjazd na darmowy parking od strony ulicy Kilińskiego).

Jeśli rozważasz kredytowanie nieruchomości nasz ekspert porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Agnieszka Siedlecka

tel. 691 948 900
e-mail. asiedlecka@int.pl
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń