Kontakt

Obiekt – Bolesławiec, ul. Graniczna

Bolesławiec, ul. Graniczna zobacz na mapie

15 000 PLN

Cena:
15 000,00 zł
Powierzchnia:
106,00 m2
Powierzchnia działki:
4 500,00 m2
Cena za m2:
141,51 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
251/3877/OOW
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do wynajmu parking o powierzchni około 4500 m2 dla pojazdów o dużych gabarytach położony na ogrodzonej z szeroką bramą wjazdową działce przemysłowej w Bolesławcu.

Na terenie obiektu poza parkingiem do dyspozycji najemcy jest budynek biurowo-socjalny o powierzchni 106 m2.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. Dodatkowo możliwość najmu wiaty wraz pomieszczeniami technicznymi o powierzchni 86 m2 za dodatkową opłatą.
Obiekt wyposażony jest w monitoring.

Standard wykończenia:
w budynku biurowo-socjalnym na posadzkach płytki. Okna PCV. Budynek biurowo-socjalny został ocieplony styropianem. Ogrzewanie w budynku elektryczne.

- teren w całości ogrodzony.
- duży plac manewrowy wyłożony kostką betonową,
- możliwość wjazdu pojazdów o dużych gabarytach.
- nieruchomość posiada dostęp do wszystkich mediów: wody, kanalizacji, prądu i gazu.

Zapraszam do kontaktu!
Agent Nieruchomości Piotr Mularski, tel. 883 356 471, email: pmularski@polnoc.pl

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec,
ul. Zgorzelecka 12Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń