Kontakt

Obiekt – Nawojów Łużycki

Nawojów Łużycki

359 000 PLN

Cena:
359 000,00 zł
Powierzchnia:
476,00 m2
Powierzchnia działki:
5 392,00 m2
Cena za m2:
754,20 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Mieszkalne
Rodzaj budynku:
Spichlerz
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1095/3877/OOS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje obiekt o powierzchni 476 m2 w Nawojowie Łużyckim położony na działce o powierzchni 5392 m2. Dojazd drogą publiczną asfaltową.

Nieruchomość stanowi trzykondygnacyjny budynek. Na każdej kondygnacji otwarte przestrzenie do własnej aranżacji. Budynek w całości murowany z cegły, dawniej pełnił funkcję spichlerza. Obecnie jest po kapitalnym remoncie podczas którego położono nowy dach, nowe rynny, nowe okna na pierwszym i drugim piętrze, nowe schody, oraz wykonano izolację przyziemia i założono dreny wokół budynku. Stropy drewniane w bardzo dobrym stanie. Media - woda i prąd w odległości 50 m od działki.

W mpzp nieruchomość oznaczona jest symbolem 9MR - Podstawowe przeznaczenie terenu – 1. zainwestowanie wiejskie (RM) z ogrodami przydomowymi i niezbędnymi urządzeniami towarzyszącymi.
2. Przeznaczenie uzupełniające – wg § 7 ust. 7 pkt 1. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, obiekty usługowe i administracyjne, pojedyncze obiekty mieszkalnictwa wielorodzinnego i mieszkalnictwa zbiorowego, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, sady, plantacje i uprawy szklarniowe, boiska i place zabaw, zieleń urządzona.
3. Dopuszcza się zachowanie, adaptacje, remonty, przebudowy i rozbudowy istniejących budynków na zasadach określonych w § 8 ust. 5. mpzp.

Więcej informacji: Piotr Mularski tel. + 48 883 356 471

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń