Kontakt

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości Częstochowa!

W dniu 5 października 2022 roku odbyło się uroczyste otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Częstochowa.

W uroczystości udział wzięli gospodarze – Właściciele oddziału Joanna Bąk i Robert Rabenda oraz zaproszeni goście –
z ramienia centrali Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła. 

O tym, co skłoniło w wyborze franczyzowego modelu biznesowego i otworzeniu biura nieruchomości, opowiadają właściciele powstającego oddziału PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Częstochowa, mieszczącego się przy Alei Najświętszej Maryi Panny 4.

Co zachęciło Was do rozpoczęcia kariery jako doradcy ds. nieruchomości? Dlaczego zdecydowaliście się na tę profesję oraz jakie były Wasze początki w branży nieruchomości? 

Wspólnie od 10 lat prowadzimy biuro kredytowe w Częstochowie. Udzielamy kredyty konsumenckie oraz pośredniczymy w udzielaniu kredytów hipotecznych. Od paru lat szukaliśmy alternatywnych rozwiązań, aby dołączyć inną profesję do wykonywanych usług i padło właśnie na rynek nieruchomości. Poprzez lata nauczyliśmy się profesjonalnej relacji z klientem, zarządzania zespołem pracowników, motywowania pracowników oraz sprzedaży produktów finansowych, co przekłada się teraz na prowadzenia biura nieruchomości. 

Od zawsze jesteśmy związani ze sprzedażą oraz utrzymaniem kontaktu z klientami co w dużej mierze pomogło Nam
na nasze pierwsze małe osiągnięcia w oddziale pod marką Północ Nieruchomości.

Kiedy zaczęliście myśleć o otwarciu oddziału w Częstochowie oraz dlaczego wybraliście taką lokalizację na nowy oddział? 

Częstochowa to dobre miejsce pod względem lokalizacyjnym do zamieszkania w Polsce.

Miasto to jest zamieszkiwane przez około 200 tys. mieszkańców, a mimo to wciąż jeszcze dominują tu niewygórowane ceny zakupu wymarzonych nieruchomości. W Częstochowie nie brakuje atrakcyjnych cenowo ofert od deweloperów oraz właścicieli mieszkań z rynku wtórnego. Daje to dużo możliwości dopasowania zakupu nieruchomości dla każdej grupy klientów poszukujących.

Czym charakteryzuje się rynek nieruchomości w Częstochowie? 

Miasto, jakim jest Częstochowa położone jest w bardzo dobrym punkcie kraju. Ceny na rynku nieruchomości są stosunkowo niskie w porównaniu do cen podobnych mieszkań czy domów w innych większych aglomeracjach. Rynek nieruchomości w Częstochowie efektywnie współdziała z innymi branżami np. budowlaną. Można również zauważyć,
że wielu klientów kupuje nieruchomości za gotówkę, co przekłada się na skrócony czas oczekiwania na swoje wymarzone M.

Co Waszym zdaniem jest najlepsze w otwieraniu własnego oddziału, a co najtrudniejsze? 

Najlepsze w otwieraniu własnego oddziału jest to, że robisz coś nowego, dotąd nieokrytego, nie wiesz czego się spodziewać, wszystko poznajesz, próbujesz sił w branży, zmierzasz się z nową rzeczywistością. Natomiast jak to mówią w każdej branży – najtrudniej jest zacząć „stawiać pierwsze kroki”. 

Czy aktualnie poszukujecie nowych doradców ds. nieruchomości do swojego zespołu i czy planujecie w najbliższym czasie poszerzać Wasz zespół? 

Obecnie poszukujemy nowych doradców ds. nieruchomości i zapraszamy do naszego oddziału ludzi, którzy posiadają wysoką kulturę osobistą, motywację do działania oraz ogromną chęć rozwoju.
W najbliższym czasie chcemy zbudować silny, uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony zespół, aby swoją energię przekładał na klientów 😊

Dlaczego zdecydowaliście się zostać Franczyzobiorcami Północ Nieruchomości oraz jakie są waszym zdaniem największe zalety współpracy z tą Siecią?

Tak jak w przypadku współpracy z najlepszymi brokerami oraz bankami w Polsce, padło na współpracę z jednym
z najlepszych Franczyzodawców w Polsce jakim jest Północ Nieruchomości. Marka Północ Nieruchomości działa
w branży już od 23 lat w Polsce, oferuje usługi pośrednictwa obrotu nieruchomościami, ma silną pozycję na rynku nieruchomości oraz jasne i dogodne zasady współpracy, które Nam odpowiadają.

Co doradzilibyście osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do franczyzy w Północ Nieruchomości?

Jeśli chcesz polegać na sile uznanej marki i korzystać z jej doświadczenia, to dołączenie do Północ Nieruchomości jest idealnym modelem biznesowym. Otrzymasz know-how, wzory dokumentów oraz dostęp do szkoleń.

Czego sobie życzycie lub czego powinniśmy Wam życzyć w kolejnych latach? 

Samych sukcesów, pozycji lidera na rynku i jeszcze więcej zadowolonych Klientów 😊

Witamy w naszych szeregach i czekamy na pierwsze sukcesy!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej