Kontakt

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości Łódź

Z Północ Nieruchomości współpracujesz od ponad 5 lat. Jak oceniasz ten czas? 

Rynek nieruchomości jest rynkiem dynamicznym, zatem oceniam ten czas bardzo efektywnie. Przeprowadziłam w tym czasie wiele transakcji, współpracowałam i współpracuję z klientami, od których w dalszym ciągu otrzymuję polecenia. Doświadczyłam różnych sytuacji mniej skomplikowanych i tych bardziej wymagających. Poszerzyłam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Północ Nieruchomości. A w trudnych tematach czy wątpliwościach mogłam liczyć na wsparcie i pomoc merytoryczną od Prezesa Zarządu – Andrzeja Jaklińskiego lub Managera ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafała Wojdyłę.

Jak i kiedy pojawił się pomysł na otwarcie własnego biznesu w branży nieruchomości?

Pomysł na otwarcie własnego biznesu pojawił się, gdy pracowałam w firmie budowlanej. 

Miałam możliwość obserwacji wykonywanych prac budowlanych, samego budowania nowych domów, bloków lub remontów kamienic. Widziałam poszczególne etapy prac na inwestycjach i ten temat szczególnie mnie zainteresował. W końcu nadszedł czas na otwarcie własnego biznesu właśnie w branży nieruchomości, z ukierunkowaniem na nieruchomości z rynku pierwotnego.

Jak wyglądały Twoje początki na rynku nieruchomości 5 lat temu? 

Moje początki na rynku nieruchomości 5 lat temu, były bardzo dobre. Po pierwsze otrzymałam duże wsparcie poprzez szkolenia wdrażające, jak i poprzez wsparcie ze strony centrali. Po drugie, jak już pisałam wcześniej, pracując w firmie budowlanej nawiązałam współpracę z deweloperami.  Zatem rozpoczynając działalność, miałam już do zaoferowania nieruchomości na sprzedaż.

Przez ostatnie 5 lat miałaś możliwość prowadzenia zarówno franczyzy na próbę, jak i premium – jak oceniasz oba modele współpracy? 

Franczyzę na próbę, jak i franczyzę premium oceniam pozytywnie. Oba modele współpracy są bardzo ciekawe, zależy jaką formę rozwoju wybierzemy. Jeśli dopiero zaczynasz działać w tym biznesie, chcesz się sprawdzić, przekonać, że tą dziedziną chcesz się zajmować, nie ponosząc dużych nakładów finansowych, to idealnie sprawdzi się franczyza na próbę.

Natomiast w sytuacji, gdy planujesz otworzyć własne biuro, zatrudniać pracowników i rozwijać swoją działalność, to idealnie sprawdzi się franczyza premium.  

Ofertę Północ Nieruchomości Łódź tworzą przede wszystkim ogłoszenia dotyczące rynku pierwotnego na terenie Łodzi. Czy ten rodzaj nieruchomości cieszy się większym zainteresowaniem w tej lokalizacji?

Na terenie Łodzi, nieruchomości z rynku pierwotnego jak i wtórnego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z uwagi na położenie, jej infrastrukturę, powstające nowe firmy, obecne liczne uczelnie wyższe, zachęcają młodych ludzi oraz inwestorów do inwestowania w nieruchomości. W mojej ofercie znajdują się przede wszystkim ogłoszenia nieruchomości z rynku pierwotnego, ponieważ jest to moja ulubiona dziedzina i w niej odnajduję się najlepiej.

Czego Ty i Twój zespół życzycie sobie na kolejne lata?

Na kolejne lata życzymy sobie, wielu udanych transakcji, dużego grona zadowolonych klientów oraz samych sukcesów.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej