Kontakt

Otwarcie nowego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości Piastów!

W DNIU 30 CZERWCA 2021 ROKU ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE OTWARCIE ODDZIAŁU PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI PIASTÓW.

Na zaproszenie od Właścicieli oddziału Eweliny Korzybskiej oraz Krzysztofa Jędruszczaka odpowiedzieli, z ramienia centrali Prezes Zarządu – Andrzej Jakliński oraz Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła.

O tym, co skłoniło w wyborze franczyzowego modelu biznesowego i otworzeniu biura nieruchomości, opowiadają właściciele powstającego oddziału PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Piastów, mieszczącego się przy ul. Lwowskiej 12.

Jak i kiedy pojawił się pomysł na otwarcie własnego biznesu w branży nieruchomości? 

Od wielu lat jesteśmy związani z branżą kredytową. Często kontaktowali się z nami klienci, którzy prosili o wyliczenie zdolności kredytowej, żeby mogli wiedzieć w jakim zakresie cenowym mogą się poruszać przy zakupie nowego M. W pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że zwyczajnie tracimy możliwość zarabiania pieniędzy. Klienci poszukiwali nieruchomości we własnym zakresie lub z pomocą pośrednika. Moment „naszego oświecenia” był momentem przełomowym w podjęciu decyzji na temat tego, że chcemy naszych klientów obsługiwać kompleksowo – poszukiwać wraz z nim wymarzonej nieruchomości i prowadzić od początku proces kredytu hipotecznego, aż po czas znalezienia optymalnej oferty ubezpieczenia na życie oraz nieruchomość.

Czy posiadacie doświadczenie w branży nieruchomości? Czym dotychczas zajmowaliście się zawodowo? 

Byliśmy do tej pory pośrednio związani z rynkiem nieruchomości, poprzez pracę w branży finansowej i pośrednictwo kredytów hipotecznych. Od zawsze jesteśmy związani ze sprzedażą i kontaktem z klientami.

Co zadecydowało o tym, że zdecydowaliście się na skorzystanie z franczyzowego modelu biznesowego? 

Od 5 lat prowadzimy placówki bankowe działające na zasadach franczyzy. Znamy doskonale model współpracy i biznesowo bardzo nam on odpowiada. Cenimy przede wszystkim wsparcie merytoryczne i pomoc – szczególnie w pierwszych miesiącach działania, jak również na każdym kolejnym etapie prowadzenia biznesu. Dzięki temu, możemy się skoncentrować na kontakcie z klientem, budowaniu relacji i obsłudze – unikając straty czasu na poszukiwanie niezbędnych informacji, które otrzymujemy od zespołu wsparcia.

Dlaczego wybraliście ofertę franczyzową Północ Nieruchomości? 

Lubimy pracować z osobami doświadczonymi, konkretnymi i mającymi ogromną wiedzę merytoryczną na temat branży, w której pracują. Pamiętam, jak pierwsze rozmowy z Panem Prezesem Andrzejem Jaklińskim dały poczucie, że to jest dokładnie to, czego szukamy. Kolejne z Panem Rafałem Wojdyłą tylko nas umocniły w podjętej decyzji. Spotkanie w siedzibie firmy w Krakowie i podpisanie umowy było już tylko formalnością ☺

Co Waszym zdaniem jest największym atutem współpracy z naszą siecią? 

Jasne i przejrzyste zasady współpracy oraz doświadczenie i wsparcie merytoryczne. Ogromnym atutem sieci jest również cały proces wdrożenia i cykl szkoleń na start, które umożliwiają płynne rozpoczęcie pracy osobom stawiającym pierwsze kroki w branży nieruchomości. Niezwykle cenne dla nas – właścicieli, jak również naszych pracowników, jest to, że na każdym etapie transakcji możemy uzyskać niezbędne informacje, które pomogą w jej sfinalizowaniu.

Jakie cechy Waszym zdaniem powinien posiadać właściciel biura nieruchomości?

Właściciel biura nieruchomości powinien przede wszystkim być dobrym przywódcą, mentorem i liderem. Powinien też lubić ludzi i pracę z nimi, gdyż ludzie to podstawa każdego dobrze funkcjonującego biznesu.

Jakie cechy Waszym zdaniem są kluczowe w pracy agenta nieruchomości? Jakie warunki należy spełnić, aby pracować w Waszym biurze? 

Od zawsze stawiamy na ludzi, którzy pracują z pasją i to dla nas jeden z głównych czynników, na który zwracamy uwagę. Zależy nam również na Doradcach, którzy chcą się rozwijać i ciągle podnosić swoje umiejętności – zarówno te sprzedażowe, jak i interpersonalne. 

Każdy agent powinien być profesjonalistą w swojej dziedzinie. Powinien znać lokalny rynek, być systematyczny, obowiązkowy i dotrzymujący słowa. W rozmowach z Klientami powinien wykazywać się wiedzą i zdecydowaniem.

W jakim kierunku chcielibyście rozwijać nowy oddział?

Już w lipcu planujemy, aby do naszego zespołu dołączyli nowi Doradcy ds. nieruchomości. Chcemy zbudować zespół Specjalistów, którzy będą zapamiętywani, a później polecani znajomym naszych Klientów. Dużą uwagę przykładamy na tworzenie trwałych relacji z Klientami. Na takim modelu pracy opieramy swój biznes od dawna i świetnie się on sprawdza, dlatego też chcemy wprowadzić go do naszego biura PÓŁNOC Nieruchomości Piastów.

Na dalszym etapie planujemy kolejne lokalizacje, ale wszystko w swoim czasie ☺

Jak wygląda rynek nieruchomości w Piastowie?

Piastów jest połączony z Warszawą obwodnicą, która umożliwia szybkie dotarcie do centrum. Jest również dobrze skomunikowany z linią kolejową WKD, co ułatwia szybkie dotarcie do Warszawy. Ceny nieruchomości są niższe niż w stolicy, co daje nam duże możliwości do rozmów z klientami, którzy pracują w Warszawie, a chcieliby mieszkać poza nią.

Skąd pomysł na taką lokalizację oddziału?

Prowadziliśmy w tej lokalizacji jedną z naszych placówek bankowych. Zobaczyliśmy duży potencjał w tym obszarze, ponieważ 50% klientów odwiedzających oddział, to były osoby poszukujące ofert kredytów hipotecznych i właśnie będących na etapie poszukiwania nieruchomości. Zamierzamy wykorzystać te możliwości.

Jakie możliwości daje Wam Północ Nieruchomości? 

Północ Nieruchomości daje przede wszystkim możliwość pracy pod rozpoznawalną na rynku nieruchomości marką, co uwiarygadnia i wzmacnia poczucie bezpieczeństwa wśród klientów.

Jakie macie plany, które chcecie realizować z pomocą Północ Nieruchomości?

Plany rozwoju naszego oddziału i naszego biznesu w branży nieruchomości są ściśle związane z Północ Nieruchomości. Inaczej sobie tego nie wyobrażamy ☺

Praca pracą, a co lubicie robić po godzinach?  

Uwielbiamy podróżować, poznawać nowe miejsca, nowe kultury, ludzi i lokalną kuchnię. Kochamy przyrodę, las i morze. Dużą część czasu po pracy spędzamy na treningach i meczach naszego Syna i wiernie mu kibicujemy. Czas po meczach to czas z fantastyczną paczką przyjaciół ☺

Witamy w naszych szeregach i czekamy na pierwsze sukcesy!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej