Kontakt

Otwarcie nowego oddziału Północ Nieruchomości Skierniewice!

W dniu 20 października 2022 roku odbyło się uroczyste otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Skierniewice.

W uroczystości udział wzięli gospodarze – Właścicielki oddziału Małgorzata Kowara i Barbara Zagawa oraz zaproszeni goście – z ramienia centrali Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła. 

O tym, co skłoniło w wyborze franczyzowego modelu biznesowego i otworzeniu biura nieruchomości, opowiadają właścicielki powstającego oddziału PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Skierniewice, mieszczącego się przy ulicy Gałeckiego 8.

Małgorzato oraz Barbaro, co zachęciło Was do rozpoczęcia własnej działalności w nieruchomościach? Pamiętacie swoje początki? 

Do rozpoczęcia działalności w branży nieruchomości zachęciło Nas poczucie konieczności zmian i rozszerzenia już prowadzonej działalności w finansach o nową, najlepiej pokrewną branżę. Na podjęcie decyzji wpłynęły rozmowy
z dotychczasowymi klientami o ich doświadczeniach z pośrednikami nieruchomości, programy internetowe, lektury branżowe oraz pierwsze rozmowy z potencjalnymi partnerami w tej branży.

Czy pierwsze kroki na rynku nieruchomości były trudne?

Małgorzata: Na razie cały czas jest to dla mnie coś nowego. Jestem po pierwszych rozmowach z klientami instytucjonalnymi (zaprzyjaźnieni deweloperzy), ale także z klientami prywatnymi. Planujemy z tymi klientami podjęcie kroków w celu sprzedaży ich nieruchomości. Pierwsze kroki to również dużo nauki – to lubię! Część wiedzy jest dla mnie znana, cześć zupełnie nowa! 

Bardzo lubię zdobywać nowe umiejętności, więc jest to super wyzwanie! Start z nowym wyzwaniem to także zmiany, które można od razu zobaczyć i dotknąć – nowy branding, odświeżenie wizerunku firmy, biura oraz naszego zespołu. Taka zmiana wizerunkowa daje dużo energii na przyszłe, już ściśle biznesowe działania!

Małgorzato, kiedy podjęłaś decyzję o otwarciu oddziału w Północ Nieruchomości? Jakie nowe możliwości dostrzegłaś? 

Decyzję podjęłam po zweryfikowaniu propozycji konkurencji oraz po rozmowie z Managerem ds. rozwoju sieci
i marketingu Panem Rafałem Wojdyłą. Pan Rafał bardzo szczegółowo przedstawił zasady takiej współpracy, wyjaśnił wątpliwości i przygotował dokumentację. 

Dlaczego zdecydowałyście się na Skierniewice przy wyborze lokalizacji na oddział?  

Skierniewice to dobry rynek dla branży nieruchomości. Poza tym pracujemy w tym mieście kilkanaście lat. 

Małgorzata: Od 3 lat prowadzę własne biuro w branży kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Znam wiele firm i osób powiązanych z branżą, a także mam własny portfel klientów.

Jak wygląda rynek nieruchomości w Skierniewicach?  

Skierniewice, choć nie są dużym miastem, są dobrym rynkiem. Miasto jest świetnie skomunikowane z Łodzią oraz przede wszystkim z Warszawą i miejscowościami podwarszawskimi – bliskość autostrady, szybki dojazd PKP. Same Skierniewice zapewniają mieszkańcom spokojne warunki do mieszkania, dostęp do wszystkich usług, handlu oraz do rekreacji.

Czy Skierniewice są lokalizacją z potencjałem dla osób szukających wymarzonego M2?

Jak najbardziej – jest sporo mieszkań dostępnych na rynku wtórnym, także tych z inwestycji budowanych niedawno,
a więc w stosunkowo nowym budownictwie. Deweloperzy zaczynają także budować kolejne inwestycje, więc jest
w czym wybierać. Ceny zaś są o wiele bardziej przystępne niż w Warszawie. Skierniewice są przyjazne do mieszkania, jest to spokojne miasto, z różnymi atrakcjami zarówno dla singli, jak i dla rodzin. Mamy duży park po niedawnej rewitalizacji, zalew z plażą, w niedalekiej odległości lasy, infrastrukturę handlową, usługową, sportową, rozrywkową
i rekreacyjną. 

Małgorzato, czy możesz opowiedzieć nam kilka słów o swoim zespole

Startujemy w dwuosobowym zespole – zarówno ja, jak i Basia Zagawa, mamy spore doświadczenie w sprzedaży oraz pracy z klientami. Obydwie mamy doświadczenie w prowadzeniu własnych firm i entuzjazm do działania. 

Czy możecie zdradzić nam, w jakim kierunku planujecie rozwijać swoje biuro nieruchomości w Skierniewicach
w kolejnych latach? 

Planujemy pozyskać do zespołu kilku agentów, ponieważ praca w większym zespole przyniesie lepsze efekty. 

Jak dowiedziałyście się o Franczyzie w Północ Nieruchomości?

O Północ Nieruchomości dowiedziałyśmy się z Internetu, a konkretnie z Facebooka. Oczywiście, ponieważ świat jest dość mały, okazało się, że kilka znanych Nam osób już współpracuje z siecią Północ Nieruchomości i są bardzo zadowolone z tej współpracy.  

Jakie możliwości daje współpraca jako Franczyzobiorca Północ Nieruchomości? Co Waszym zdaniem jest największym atutem współpracy z naszą siecią? 

Trudno wymienić jedną najważniejszą rzecz. Bardzo ważny jest gotowy branding – nie musimy tworzyć od nowa logotypów, wizytówek, czy ulotek, co oszczędza czas i pieniądze. Istotna jest też możliwość korzystania ze szkoleń, wstępnych, oraz kolejnych, gotowych dokumentów i schematów. Dla osoby nowej w branży bardzo ważne jest, że nie musi tych rzeczy tworzyć sama i uczyć się na własnych błędach – taka ścieżka znacznie wydłużałby czas wdrożenia się
w ten biznes. Dobrą opcję jest też możliwość wyboru ścieżki współpracy z Północ Nieruchomości. Doceniam także dobry kontakt telefoniczny i mailowy z Północ Nieruchomości. Sposób i koszty prowadzenia biura w ramach współpracy z Północ Nieruchomości wyróżniają się na tle innych firm z tej branży – wiem, ponieważ przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdziłam konkurencję.

Co możecie powiedzieć osobom, które rozważają dołączenie do sieci Północ Nieruchomości? 

Jeśli lubicie pracę z klientami, a nie lubicie tylko siedzenia za biurkiem, jeśli lubicie wyzwania i chcecie być postrzegani jako osoba, która ma dużą wiedzę o rynku nieruchomości, a przy tym chcecie wykonywać swoją pracę ze wsparciem dobrego partnera, Północ Nieruchomości jest dla Was!

Czego możemy życzyć Waszemu zespołowi na kolejne lata? 

Realizacji postawionych sobie celów i jak największej liczby zrealizowanych transakcji, ale przede wszystkim zadowolonych klientów, ponieważ to dla naszych klientów pracujemy! A prywatnie – oczywiście zdrowia i dużo czasu na życie poza biznesem!

Witamy w naszych szeregach i z niecierpliwością czekamy na pierwsze sukcesy!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej